Коронавірусом у Чернівецькій області заразилося ще 10 священників

Події

У Чернівецькій області упродовж 17 квітня лабораторно підтвердили ще 82 випадки зараження новим коронавірусом COVID-19, серед яких 10 священників. Таким чином загальна кількість осіб, які на Буковині підхопили недугу, сягнула 841.

Про це 17 квітня повідомив очільник Чернівецької ОДА Сергій Осачук рід час відеозвернення у Facebook.

Так, зі слів керівника області, майже половина нових випадків коронавірусу, зокрема, 39 інфікованих – це жителі Чернівців. 

“За минулу добу померли чотири людини. Серед померлих від коронавірусної інфекції є не тільки літні люди. Не зміг подолати цю інфекцію 37-річний чоловік, який був музикантом і співав в хорі. У одного з померлих діагностували коронавірусну інфекцію, результати тестування ще трьох очікуються”, – зазначив Сергій Осачук.

 Крім того, серед людей, які інфікувалися є підтвердження, що коронавірус підхопили десять священників, одного із них перевіряють на зараження, у нього наразі поки лише підозра. Також 13 священників раніше контактували з інфікованими та перебувають у самоізоляції.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *