Коронавірус у гуртожитку: мешканці ізольованої будівлі скаржаться на брак продуктів харчування

Події

Мешканці приватного гуртожитку у Вишневому скаржаться на брак комунікації із посадовцями, адже досі не знають, як довго триватиме їхній карантин, йдеться у ТСН.12:00.

COVID-19 виявили тут щонайменше у 37 людей, зокрема, і дітей. Перша смерть від коронавірусу настала ще 14 квітня. Проте, місцеві кажуть, їх не попередили. Санацію приміщення не проводили, а експрес-тести почали робити лише після другої смерті та ізолювали один блок.

Станом на ранок 22 квітня заходи безпеки навколо гуртожитку залишаються надсуворими – чергують нацгвардійці та поліція. За загороджувальну стрічку не пускають нікого, окрім спеціальних працівників, на поверхах проводять дезінфекцію.

Перша померла хворіла тривалий час і не зверталась до лікарів. Її осиротілого 12-річного сина, за інформацією ТСН, вже забрали родичі.

Мешканці гуртожитку скаржаться на брак гуманітарної допомоги. Всі продукти та ліки забезпечують лише волонтери, спецоперація стала випадковістю, тому люди підготуватись не встигли. Волонтери кажуть, що від влади допомоги наразі не надходило.

“Місцева влада ще нічим не допомогла, ані продуктами, ані іншими необхідними засобами. Сподіваюсь, що допомогу нададуть, адже фактично весь гуртожиток зараз перебуває на ізоляції. Тобто, всі мешканці потребують продуктів харчування”, – повідомила волонтерка Людмила Мартиненко.

Наразі коментар місцевої влади щодо цієї ситуації очікується, а також очікується інформація щодо того, скільки на сьогодні є інфікованих в будівлі, адже напередодні зразки для ПЛР-тестів відібрали в усіх мешканців. На 3 та 8 поверхах на сьогодні не дозволено пересування взагалі, а для решти – неможна виходити з будівлі, однак люди і самі дотримуються карантину.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *