Хотів покарати крадіїв майна: як дві дівчинки стали жертвами пастки батька в Одеській області

Події

За фактом потрапляння у Одеській області двух шестирічних дівчинок під постріл саморобного пристрою, який установив батько однієї з них, поліція розпочала кримінальне провадження за двома статями – необережне тілесне ушкодження та незаконне поводження зі зброєю. Пристрій, з якого стався постріл, поліція вилучила і направила на експертизу. Саме від її результатів залежатиме яке покарання отримає чоловік.

Про це йдеться 26 грудня в сюжеті ТСН.19:30.

Постріл пролунав напередодні, близько опівдні на території домогосподарства у сараї. Згодом люди почули дитячі крики. Як з’ясувалося, поранення отримали двоє дівчаток. Спрацював самостріл, який господар помешкання встановив аби покарати крадіїв майна. Шестирічні Янина та Дарина випадково забігли у сарай та зачепили розтяжку. Янина постраждала найбільше від пострілу. Мати каже, що дитина досі налякана і бідкається на біль.

Обох дітей до батьки привезли одеської лікарні на власному транспорті. Медики вже одну з них прооперували. Кажуть, будуть ще операції.

“Була вилучена дріб з черевної порожнини. Так само цій дитині планується наступна операція вже в плановому порядку, видалення інших дробів з кінцівок. Друга дитина в більш легкому стані, але там теж потрібно буде виймати сторонні предмети з ніг”, – розповів черговий хірург Павло Волчанський.

Мати іншої дитини та батько, який і встановив небезпечний самостріл в сараї, з журналістами не спілкуються.

Натомість в самому селі про родину озиваються лише добрим словом. Кажуть, родину-фермера неодноразово грабували, то ж вдався до крайніх, але як виявилося, небезпечних заходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *