Хотіла допомогти батькам: у Кіровоградській області за хвилини згорів будинок багатодітної родини

Події

У Кіровоградській області вогонь знищив житло багатодітної родини. У пожежі постраждали троє з чотирьох дітей: 6-річний хлопчик та дівчата 8 і десяти років, а також їхня мама.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок 17 грудня.

В усіх постраждалих – опіки від 20 до 50 відсотків поверхні шкіри. Зайнялося вранці, коли у хаті була вся родина: мама, тато та четверо дітей. Старша 16-річна донька хотіла допомогти батькам: підкинула у пічку дрова і залила розпалювачем. Однак каністра в її руках спалахнула і вогонь за лічені хвилини охопив усі кімнати. Дітей рятували через вікна. Винести встигли всіх. Старша донька і батько відбулися переляком. Трьох дітей і матір доправили до лікарні. Рятувальники погасили хату за 20 хвилин. Однак за цей час у і без того небагатої родини згоріло усе. Батько і старша донька нині живуть у сусідів і збирають гроші на порятунок рідних.

“Загальний стан їх на сьогодні залишається тяжким, але стабільним. Тому перевели вже до нас у наше відділення. Вони ще будуть потребувати переливань і плазми і, можливо, еритроцитів і препаратів альбуміну. Треба нам трохи допомогти із цим питанням, потрібні донори”, – розповіла завідувачка Наталя Корчака.

Нагадаємо, раніше рятувальники розповіли, як не спалити ялинку та не закоротити проводку під час новорічних свят. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *