"Карантинний" конфлікт: мер Черкас нагадав Зеленському "як допоміг йому стати президентом"

Події

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що високі показники кандидата в президенти Володимира Зеленського в області під час виборів президента досягли за його безпосередньої участі. 

Про це він розповів в інтерв'ю LB.ua.

За слвами Бондаренка, він консультував штаб Зеленського відносно Черкаської області під час президентськиї виборів. Але сам нібито підтримував в першому турі Юлію Тимошенко.

“Я допомагав їм. Вони просили мене про це, в тому числі наш спільний із паном Трофімовим (Сергій Трофімов – заступник голови ОП, що відповідає за співпрацю з регіонами, – ред.) знайомий. Керівник штабу їхнього був тут, товариш мій, Литви”, – сказав мер.

За підсумками другого туру виборів президента України, який відбувся 21 квітня 2019 року, у Черкаській області Володимир Зеленський набрав 77,43 % голосів (в цілому – 73,22 %), Петро Порошенко – 20,13 % голосів (в Україні – 24,45 %).

Нагадаємо, передчасне пом'якшення карантину у Черкасах породило протистояння між урядовцями, силовиками та міською владою. Крім того, президент передав міському меру привіт, той пообіцяв протистояти. В результаті президент Зеленський та міський голова Бондаренко передають один одному “послання” через соціальні мережі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *