Як не з’їхати з глузду на карантині

Події

Взагалі-то, ще декілька тижнів тому хто з нас не мріяв про те, щоб нікуди не бігти, не поспішати, а спокійно посидіти вдома з компом, телефоном та тєліком, на самоті або у приємній компанії? Та хто ж знав, що ці мрії здійсняться так скоро? Так, самоізоляція – це нудно й важко. Але у компанії з “Довбушем” та декількома корисними порадами триматися буде простіше.

Ось дивіться, панове:

Що ми робимо “на домашньому”? Звісно ж, сидимо. Комп, тєлік, телефон. Все, як домовлялись. Що маємо? Терпне спина? Потрібно пройтись. Найпопулярніший маршрут у наші часи – від дивана до холодильника. Тобто, з вітальні до кухні (до речі, саме там, в кухні, чекає пляшечка коньяка – м’якого та смачного “Довбуша Карпатського”… але ми відволіклися.) Отже, маршрут популярний, але короткий, і цього може бути недостаньо. Цитуємо класика: “Яка розумная цьому альтернатіва?” Зробіть 10 присідань. А потім – 10 віджимань. Не зможете 10, то хоча б 5. Гірше не буде.

Від клацання на телефоні або від клікання мишкою зводить пальці, і це не жарт, а реальна проблема. Що робити? Дати волю рукам – наприклад, відремонтувати кран. На виході суцільні бонуси: кран не тече, дружина в шоці, терміново варить борщ. Ви знову повернулись до улюбленої “стрілялки”. Лад у хаті. В якості нагороди герою – чарочка коньяку, “Довбуш Карпатський” з вами!

Плине час, волосся росте. Перукарні зачинені. Що з цим робити? Маємо для вас декілька варіантів:

“Та нехай росте”. Повільно, але впевнено перетворюємось на Чубакку. Ризики: 1) вас не впізнають сусіди 2) вас не впізнає смартфон. Бонус: домашнім це ок, чухатимуть вас за вушком.
“Чоловіче, допоможи собі сам”. Радикально голимось налисо. Ризики: 1) вас не впізнають сусіди 2) вас не впізнає смартфон 3) вас не впізнає кіт. Бонус: не потрібно мити голову – достатньо протерти спиртовою серветкою.
“За кожним відомим чоловіком стоїть геніальна жінка”. Вас стриже дружина. Ризики: 1) вас не впізнають сусіди 2) вас не впізнає смартфон 3) вас не впізнає кіт 4) вас не впізнає дружина. Бонус: сидіти вдома буде простіше. Доки не відросте. 

Люди кажуть у фейсбуках, що під час карантину бажано щодня одягатися так, нібито йдеш на роботу. Нормальний маскарад. Хоча у трєніках набагато зручніше. Не тисне, не тре. Пропонуємо оптимальний варіант: щоденні трєніки та джинси раз на тиждень, в якості теста. Бо потім доведеться, як кажуть дівчата, “худнути до літа”.

І ось таке важливе ще питання. Чи можна під час карантину шановній людині дивитись смішну дурню в інтернеті? А тим більше – лайкати чи пересилати друзям? Британські вчені (а ми дуже цінуємо їхню думку) вважають, що сміх (а саме його викликає дурня в інтернеті) зміцнює імунітет. А це – саме те, що нам потрібно. То ж лайкайте на здоров’я. 

А, якщо серйозно, у ці непрості часи нам, як і коньякам, не завадить витримка. Тримаймося, панове. Тримаємо вогонь у душі. Найкраще – те, що всередині. Ваш коньяк “Довбуш Карпатський”.

 

НАДМІРНЕ ВЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКОДИТЬ ВАШОМУ ЗДОРОВ'Ю.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *