Епіфаній розповів, коли ПЦУ отримає Благодатний вогонь і чому його не будуть розповсюджувати

Події

Благодатний вогонь, який зійшов у Єрусалимі в храмі Гробу Господнього, буде привезено для православної Церкви України. Вантаж має прибути вранці 19 квітня.

Про це в ефірі ТСН.19:30 розповів предстоятель Православної церкви України Епіфаній.

Благодатний вогонь ПЦУ розповсюджувати не буде. “Це радісна звістка, що в Єрусалимі вже вкотре сходить Благодатний вогонь. Ми не будемо розповсюджувати вогонь, щоб не закликати вірян отримувати його. Оскільки, це є певним закликом для скупчення людей, а це не правильно. Благодатний вогонь зійшов, він буде привезений і цього достатньо”, – наголосив митрополит. 

Епіфаній розпові, що цього року церква з огляду на карантинні обмеження вирішила не підправляти до Ізраїлю делегацію. За словами митрополита, до церкви надходили пропозиції про чартерні рейси, але була вирішено за ці кошти купити УЗД-апарат для дитячої столичної лікарні, де лікують хворих на коронавірус малюків.

Як повідомлялося, у Велику суботу 18 квітня у храмі Гробу господнього зійшов благодатний вогонь. Цього року через пандемію коронавірусу церемонія пройшла без паломників. За легендою, той рік, в який Благодатний вогонь не зійде на землю, буде останнім перед Страшним судом. УПЦ МП ввечері 18 квітня привезла до України вогонь. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *