ДСНС попереджає про підняття води у Дністрі та затоплення ділянки траси "Одеса-Рені"

Події

Через підвищення рівня води на річці Дністер можливе затоплення ділянки траси “Одеса-Рені” та городів і сільськогосподарських угідь у деяких населених пунктах Одеської області.

Про це повідомляє ДСНС.

“2 липня очікується проходження максимального рівня дощового паводку на р. Дністер в створі поста с. Маяки (Біляївський район Одеської обл.) в межах 155-165 см над нулем поста (на 8 год 30 червня рівень води дорівнює 147 см), можливе затоплення ділянки траси “Одеса-Рені”, городів та сільськогосподарських угідь в с. Яськи, м. Біляївка (Одеська область)”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у зв'язку з дощами 2 липня на рiчках басейну Прип'ятi також очiкуються пiдйоми рiвнiв води. Можливе досягнення вiдмiтки затоплення присадибних дiлянок в окремих прирiчкових населених пунктах р. Прип'ять у Ратнiвському районі та р. Вижiвка у Старовижiвському районі Волинської областi.

Нагадаємо, на минулому тижні від повеней сильно постраждав захід України, там затопило будинки та дороги, людей евакуювали. Після сильних опадів утворилися потоки, які розливаються та псують все на своєму шляху. Відомо вже про трьох жертв стихії. Опади призвели до масштабних паводків у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, та Закарпатській областях. Найскладніша ситуація на Прикарпатті та Буковині. Понад два мільярди гривень потрібно, щоб подолати наслідки паводку на Прикарпатті. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *