День ангела 8 жовтня: кого вітати з іменинами цього дня

Події

День ангела — це вшанування святого покровителя, ім'я якого носить людина. Цей день також називають іменинами.

День ангела (іменини) 8 жовтня святкують: Герман, Євген, Максим, Микола, Олександр, Павло, Прохор, Роман, Сергій, Федір.

Чоловічі іменини

Герман

Ім'я Герман має латинське походження і у перекладі має значення “близький” і “рідний”. Якщо вважати, що це ім'я має давньогерманськое походження, тоді воно перекладається, як “войовничий” або просто “воїн”. Герман – сміливий, вольовий і цілеспрямований чоловік. Він притягує до себе людей і має лідерські здібності. Герман чудово розуміє психологію людей і успішно цим користується. Він часто стає керівником досить високого рангу. У сімейних стосунках Герман також обов'язково посідає місце лідера. Дружину шукає поступливу, яка повністю і беззастережно приймає його лідерство.

Євген

Ім'я Євген в перекладі з давньогрецької означає “благородний” чи “знатний”. Однією з приємних характеристик Євгена є працьовитість. Це особливо люблять його роботодавці. А ось до власної справи у нього немає хисту. Його цілеспрямованість зазвичай не витримує випробувань часом. Ідеальні для нього сфери точних наук і робота в галузі електроніки.

Максим

Походження цього імені має римське коріння, а пішло воно від родового імені Maximus. Історики стверджують, що ім'я Максим означає “великий”. Максим — це впевнений чоловік, він прагне досягти значного місця в суспільстві і матеріального добробуту. Максим — комунікабельний і вміє подати себе. В роботі Максим не рветься до особливих висот, але і за маленьку зарплату працювати не буде. Часто його робота пов'язана з його успіхами в точних науках.

Микола

Ім'я походить від давньогрецького імені Ніколаос, що перекладають як “переможець народів”. Микола – урівноважений, працьовитий і працездатний чоловік. Він здатний опанувати будь-яку професію, буде добре заробляти. У колективі простий у спілкуванні, товариський. Микола легко захоплюється жінками. У коханні жагучий, але ревнивий.

Олександр

Олександр – це ім'я давньогрецького походження, що в перекладі означає “той, хто захищає людей”. У дитинстві Олександру властиві активність, мрійливість та наполегливість. Він любить справляти гарне враження, може бути гарним другом, втім коло його друзів вкрай обмежене. У роботі Олександр найбільшого успіху може досягти у підприємницькій діяльності. Саме відсутність зовнішнього контролю дозволяє йому проявити всі свої таланти.

Читайте також: 

З Днем ангела Олександра: оригінальні привітання з іменинами у віршах, листівках і картинках
Ім'я Олександр та його значення. Походження імені, характер, сумісність з іншими іменами

Павло

Ім'я Павло прийшло до нас з латинської мови і у перекладі має значення “малий” або “невеликий”. Павло приділяє щиру увагу до оточення, він дуже відкрита людина. Робота і бажання заробляти властиві для Павла. Він працьовитий і наполегливий.

Прохор

Ім'я Прохор має грецьке походження, воно має значення “той, хто керує хором”. Прохор приємний в спілкуванні чоловік. У трудовій діяльності Прохора проявляється властива йому ще з дитинства працьовитість. Він вміє зосереджено працювати тривалий час. Оточення поважає його за чесність та сумлінне ставлення до всіх сфер у житті. Сімейні стосунки розкривають Прохора як турботливого і ніжного чоловіка, хоча він і соромиться проявляти ці якості у присутності сторонніх. Прохор —  однолюб і дуже відповідально ставиться до свого шлюбу.

Роман

Роман від латинського слова означає “римський”, “римлянин”. Роман не терпить у житті однаковості. Він раптово може перервати навчання в інституті й піти працювати. Чимсь захопившись, він загоряється й намагається захопити своєю витівкою інших. Перший час сімейне життя серйозно буде ускладнене його тягою до розмаїтості взаємин, неможливістю зосередитися на одній справі й довести її до кінця. З появою в сім'ї дітей робиться розсудливим і стає гарним батьком.

Сергій

Як стверджують історики, Сергій – це римське родове ім'я. Більш глибока етимологія імені важка, оскільки сам рід Сергіїв відносить себе аж до етрусків, а то і до троянців. Деякі фахівці стверджують, що значення ім'я Сергій – “високий” або “знатний”. Всі Сергії досить образливі. Їх можна зачепити навіть найменшою критикою. Сергій дуже непередбачуваний. У нього хороша інтуїція, він здатен бачити людей наскрізь. З ним неможливо не посваритися і важко ужитися.

Федір

Федір – походить від грецького імені Теодорос і означає “дар Божий”. Федір – серйозна людина. У роботі до всього підходить відповідально, він вміє знаходити незвичайні та ефективні рішення багатьох складних завдань. Зазвичай дуже турботливий до своєї родини.

Жіночі іменини

Оскільки жіночі імена на сьогодні в православному календарі відсутні, щоб назвати народжену цього дня дівчинку дотримуючись традицій, слід насамперед звернути увагу на найближчі до дня народження дитини дні.

Читайте також: 

Добрий ранок: побажання доброго ранку у прозі, своїми словами, в картинках
Привітання з днем народження колезі — вітання в прозі, віршах, картинках
З днем народження: найкращі привітання у віршах, прозі, картинках
З Днем весілля: найкращі привітання з одруженням молодятам у віршах, прозі, листівках

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *