Чотири десятки котів і три собаки: у Запоріжжі після смерті жінки залишилася повна квартира чотирилапих (відео)

Події

У Запоріжжі після смерті жінки у її квартирі виявили 40 котів і 3 собаки. Зараз волонтери намагаються  прилаштувати тварин, щоб вони не опинилися просто неба і не загинули.

Про це повідомляють у соцмережі.

“На Правому березі померла жінка, залишила після себе близько 40 котів (деякі ручні, деякі не йдуть до рук). Також залишилися виживати: такса і такса помісь з пекінесом, несоціалізовані, до вигулу не привчені, 5 і 8 років, а також піт 8 років дівчинка, до людей адекватна, до тварин – ні. Всі коти і собаки нестерилізовані”, – розповідають волонтери.

За їх словами, після смерті родички прийшов чоловік і погрожує викинути тварин з квартири на вулицю, тож зоозахисники оперативно шукають їм нових власників.

Користувачів соцмережі побачене шокувало.

Ну що за треш. Ну я можу зрозуміти, що родичам не подобався стиль життя цієї жінки, ну але ж невже в них світ зруйнується, якщо допоможуть прилаштувати ці душі. У нас 8 котів і кішок, 3 собаки, не можу я брати ще когось.
У жінки, напевно, проблеми з психікою були. Ось тільки родичі, чому не втрутилися раніше і не допомогли.
Не судіть людину. Хіба вона винна в тому, що їй шкода всіх було. Так, звичайно треба було стерилізувати. Але хіба літня людина це могла зробити? Ми, суспільство винні в цьому! Вона як могла допомагала безпритульним! Я можу уявити, як вона це все тягнула сама. Погано, що про неї не знали раніше!

Нагадаємо, що пів сотні котів оселилися в одному із зоомагазинів Івано-Франківська. Усі як один – безпородні та у недавньому минулому безхатьки. З вулиці їх забрали дві подруги-волонтерки і цим врятували їм життя.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *