Був живою мішенню: врятований від тортур господаря пес Мартін знайшов собі нову родину в Борисполі

Події

Бездомний пес Мартін з Миколаєва завдяки матеріалу ТСН знайшов люблячу родину. Аж у Борисполі. У колишнього господаря він був мішенню для відпрацювання навичок іншої, бійцівської, собаки.

Скривавленого Мартіна люди привезли у міський центр захисту тварин. Його там ледь виходили, йдеться у сюжеті ТСН. 19:30.

Мартін, який ще досі в стресі від переїзду, ховається від гостей за деревами. Його новою родиною стали Дмитро та Олександра Серпаки. Кажуть, побачили собаку в ТСН та не змогли пройти повз.

“Дивилася новини і побачила про притулок у Миколаєві і про сумну історію Мартіна. Серце не змогло змовчати”, – знадує Олександра.

У Миколаївський центр захисту тварин Мартіна привезли пошматованим. Він переніс кілька операцій та тривале лікування. Чоловік, який привіз собаку, розповів, що врятував його від власника, бо той знущався: Мартін слугував живою мішенню, на яку господар труїв стафордширського тер'єра.

Однак, ні себе, ні господаря Мартіна, рятівник собаки не назвав, а тому зоозахисники не змогли звернутися до поліції. Знадобилися місяці, аби пес знову повірив людям. Пів року йому шукали родину, і вдалося це зробити лише після виходу сюжету в ТСН.

“Мене почуття переповнювали, бо мені здавалося, що цей собака ніколи не знайде собі дім”, – згадує кінолог Тетяна Зубрей.

За Мартіном у Миколаїв приїхав Дмитро. За словами Тетяни, пес його прийняв з першої хвилини. Щоправда, в дорозі Мартін перелякався. І лише коли зайшов на подвір'я до подружжя в Борисполі – заспокоївся.

Нині Мартін навчився любити ковбасу, ходити за господарями хвостиком і спати вдень на їхньому ліжку. Воює хіба що з 4-ма котами родини.

Олександра зізнається – аби Мартін забув пережиті тортури – дозволяють йому все. “Кажемо, що він найрідніший, найкоханіший, найбажаніший. Ми його привчаємо до доброти та любові, яких в нього не було, на жаль”, – додає дівчина.

Подружжя чекає, коли до Мартіна повернеться радість і він перестане ховатися від чужих людей. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *