Без карантину в Україні було б 180 тисяч коронавірусних хворих – МОЗ

Події

Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що якщо не було карантину, в Україні вже б захворіли на коронавірус 180 тисяч осіб. Про це він розповів в ефірі “Сніданку з 1+1”.

“Карантин в Україні працює. У нас є моделювання, яке ми проводили до введення карантинних заходів: якби ми не вводили карантинних заходів – у нас би було б зараз 180 тисяч хворих на коронавірусну хворобу”, – заявив він.

За словами Ляшка, зараз в Украні є результат карантинних заходів.

Раніше заступник міністра охорони здоров’я заявив, що міністерство клопотатиме про подовження карантину до 12 травня.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *