5-річна дівчинка із Закарпаття перемогла у конкурсі "Міні-міс Україночка 2020": фото, відео

Події

Перемогу у щорічному конкурсі краси “Міні-міс Україночка 2020” здобула 5-річна мешканка Ужгорода Анна Кравченко. Фінал конкурсу відбувся в Києві 12 грудня, де й переможниці урочисто вручили корону. Про це повідомляє телекомпанія М-студіо.

“Попри юний вік – 5 рочків, красуня не боїться сцени і камер. Каже, що любить позувати, танцювати, дефіле. Майже рік готувалися з мамою до конкурсу, репетирували, підбирали костюми, аксесуари, адже всі клопоти лягли на плечі батьків”, – йдеться у повідомленні.

Це не перша перемога дівчинки, на початку року вона здобула титул “Міні-міс Ужгород 2020”. Після цього, красуня почала займатися дефіле, відвідувати модельну школу, вчитися фотопозуванню. А також брала участь у різних заходах, здебільшого фотоконкурсах.

Цілий рік корона залишатиметься у Анни Кравченко, а вже наступного конкурсу юна красуня буде у журі і передасть її переможниці.

Зазначимо, що дівчинка ще ходить у садочок, де дуже пишаються її досягненнями. У планах родини Кравченко – і надалі розвивати таланти доньки і брати участь у різноманітних конкурсах.

Читайте також: 

Шерон Фонсека та Джанлука Ваккі стали батьками та показали перше фото з донечкою
Проєкт “Здійсни мрію” допоміг маленькій Фаїні побувати в ролі пожежниці
Чекали майже 30 років: у подружжя в США після 14 синів народилася перша донька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *