У Львові від коронавірусу померла видатна піаністка

Львів

Від коронавірусу померла видатна піаністка, викладачка кафедри концертмейстерства Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка Надія Бабинець.

Про її смерть повідомила на своїй сторінці у Facebook її знайома Софія Соловій.

“В це неможливо повірити, і неможливо прийняти. Дві речі, які несумісні між собою – Надія Бабинець і смерть. Але це сталося, вона прийшла і вирвала від нас нашу Надію Данилівну, забрала маму, бабусю, подругу, порадницю, прекрасну піаністку, музикознавця і чуйного педагога. Жахливий цей рік, жахливий цей вірус”, – написала Софія Соловій.

Зазначимо, Надія Бабинець народилася у селі Глинськ Жовківського району у 1965 році. Навчалась у Львівській спеціалізованій середній музичній школі-інтернаті та у Львівській національній музичній академії імені Лисенка. В останньому освітньому закладі Надія Бабинець працювала викладачкою кафедри концертмейстерства.

Разом з хором “Сурма” гастролювала у США, Польщі, Латвії, Німеччині, Україні як концертмейстер.

Прощання з професоркою Надією Бабинець відбудеться сьогодні, 14 грудня, о 18:00 годині у Капличці , що на вул. Пекарській, 52. Похоронне богослужіння відбудеться у вівторок, 15 грудня, о 11:00 годині у Храмі святих Володимира і Ольги на вул. Симоненка, 5.

Нагадаємо, коронавірус у Львові 14 грудня підтвердили ще у 105 мешканців. Всього у Львівській області – 182 нових інфікованих коронавірусом за добу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *