У реанімації Олександрівської лікарні Києва перебуває п'ять хворих на коронавірус пацієнтів

Київ

Станом на 16 квітня в Олександрівській лікарні м. Києва в інфекційних відділеннях перебуває 51 пацієнт з підтвердженим коронавірусом, 5 з них – в реанімації.

Про це на свої сторінці у Facebook ввечері 16 квітня повідомила головна лікарка столичної Олександрівської клінічної лікарні Людмила Антоненко.

“Станом на 16 квітня в Олександрівській клінічній лікарні м.Києва в інфекційних відділеннях перебуває 76 пацієнтів, з них – 51 з підтвердженим коронавірусом, 5 – в реанімації, на ШВЛ немає”, – написала Людмила Антоненко.

Вона також додала, що кількість госпіталізацій на COVID-19 не зменшується, а за добу поступає більше 10 хворих. “Відтак, ми не очікуємо покращення епідеміологічної ситуації найближчим часом”, – наголосила головна лікарка Олександрівської лікарні.

Нагадаємо, у Києві станом на 16 квітня зареєстрували вже 644 підтверджених випадки захворювання на коронавірус. За минулу добу кількість киян, що інфікувалися коронавірусом, збільшилася ще на 32 людини. З них – один медик. За добу, що минула, в столиці, на жаль, ще 1 летальний випадок. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *