У Києві від 1 січня запрацюють пункти прийому новорічних ялинок

Київ

У Києві пункти прийому ялинок на утилізацію почнуть працювати з 1 січня 2021 року. Працюватимуть пункти прийому ялинок безкоштовно з понеділка до п’ятниці, від 07:00 до 22:00.

Як повідомляє сайт Київської міськдержадміністрації, загалом їх буде 15, і розташовані вони у кожному районі міста, адреси їхніх локацій можна дізнатись за посиланням.

Крім того, в Управлінні екології та природних ресурсів КМДА наголосили, що на території виробничих баз районних комунальних підприємств з утримання зелених насаджень та лісопаркових господарств вже підготовлені спеціальні майданчики для збору новорічних ялинок.

“Екологічна традиція переробки новорічних ялинок у Києві стартуватиме вже вшосте. Зібрані дерева перероблять на тріску на спеціальному механізмі і навесні використають для мульчування (захисту ґрунту від пересихання та перегріву) лунок вічнозелених рослин. Тому саме ви можете подарувати ялиці, сосні чи смереці “друге життя”, – зазначив в. о. начальника Управління екології та природних ресурсів Олександр Савченко.

Тим часом, В Україні активізувалися любителі живих дерев. Вони хочуть отримати їх тільки задарма. На захист ялинок вийшли спеціальні патрулі. Порушників ловлять з датчиками руху, фотокамерами та квадрокоптерами. На жаль, крадії не переводяться, а відмовок у них вистачить на цілий довідник. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *