У Києві поліція викрила два ресторани, які продовжували працювати під час карантину

Київ

У Києві поліція протягом минулої доби перевірила 204 заклади громадського харчування на дотримання правил карантину. Порушення були зафіксовані в двох ресторанах – у Подільському та Шевченківському районах столиці.

Як зазначає поліція Києва, на порушників  карантинних обмежень поліцейські склали адміністративні протоколи.

“Останнім часом у соціальних мережах почала активно поширюватися інформація про порушення окремими закладами харчування умов карантину, а відтак працівники поліції Києва вирішили перевірити вказані об’єкти та нагадати їх власникам та співробітникам про адміністративну й кримінальну відповідальність. Для цього у кожному районному управлінні поліції створили мобільні групи, які здійснили перевірку закладів харчування на територіях обслуговування”, – йдеться у повідомленні.

Загалом від початку карантину столичними поліцейськими було складено 1028 адміністративних матеріалів.Нагадаємо, напередодні поліція перевірила ресторан депутата Миколи Тищенка “Велюр” – під час перевірки порушень не знайшли. Раніше журналісти-розслідувачі Bihus.info неодноразово помічали, як до ресторану “Велюр” під’їжджають відомі у політичних колах люди та заходять всередину. Під час спостережень вони помітили, як у “Велюр” приїжджали народні депутати Антон Яценко та Олександр Кабанов, а також один із співробітників “Метінвесту” Віталій Кисіль.

Водночас самі журналісти також намагались забронювати столик у ресторані, але їм відмовили, зазначивши, що “Велюр” зачинений на карантин.

Народний депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко заявив, що в його ресторані “Велюр” у центрі Києва проходять особисті зустрічі. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *