Підозрюваного у вбивстві 5-річного Кирила Тлявова доправлять до суду, незважаючи на коронавірус

Київ

Підозрюваний у вбивстві 5-річного Кирила Тлявова буде доправлений до суду, незважаючи на коронавірус.

Чергове судове засідання мало відбутися вчора, 14 грудня, але було перенесено на середу, 16 грудня. В той же час суддя заборонив судовій охороні впускати фігуранта до приміщення суду через коронавірусну хворобу.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Київської області.

“Судовий процес щодо вбивства 5-річного Кирила Тлявова, яке трапилося 31 травня 2019 року на Київщині, триває в Переяслав-Хмельницькому міськрайонному суді. У підсудного 16 грудня цього року завершується обраний запобіжний захід – тримання під вартою. Тож сторона обвинувачення подала відповідні клопотання на продовження запобіжного заходу”, – йдеться у повідомленні.

Однак, 10 грудня стало відомо, що підозрюваний захворів на коронавірусну хворобу. Його госпіталізували до Переяславської центральної районної лікарні.

З огляду на стабільно нормальні показники температури тіла та сатурації, було прийнято рішення доправити підозрюваного на судове засідання 14 грудня. Поліцейські, одягнувши медичні захисні костюми та засоби індивідуального захисту, доправили підсудного до приміщення суду.

Фігурант також був одягнутий у необхідні засоби захисту для повного виключення можливого розповсюдження інфекції.

Але суд прийняв рішення про перенесення судового засідання з обрання запобіжного заходу на 16 грудня. Крім того, заборонив судовій охороні впускати підозрюваного до приміщення суду. Від участі в засіданні в онлайн-форматі сторона захисту відмовилася. 

Поліцейські супроводили фігуранта до лікарні та взяли палату під цілодобову охорону.

Завтра, 16 грудня, поліцейські повторно доставлять підозрюваного до суду з врахуванням усіх необхідних вимог захисту для попередження розповсюдження коронавірусної інфекції.

“Поліція повторно нагадує, що термін запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для підозрюваного у вбивстві завершується 16 грудня цього року. І якщо не відбудеться судове засідання, на якому буде прийняте рішення про наступний запобіжний захід, фігурант фактично буде вільний у своїх діях. Тож для того, аби не допустити такого розвитку подій, поліцейські докладають усіх зусиль, аби фігурант прибув на судове засідання”, – йдеться у повідомленні поліції.

Нагадаємо:

31 травня 2019 року у Переяславі-Хмельницькому на Київщині двоє п'яних поліцейських вирішили розважитися й постріляти в бляшанки. За збігом обставин під кулю потрапив 5-річний Кирило Тлявов. Хлопця доправили до лікарні в Києві.
1 червня слідчі Державного бюро розслідувань відкрили кримінальне провадження. 2 червня поліцейським оголосили підозри – ДБР пом’якшило категорію злочину.
Через кілька днів, 3 червня стало відомо про смерть хлопця в лікарні. Прокуратура перекваліфікувала справу. 
5 червня, президент України Володимир Зеленський заявив про те, що винні у вбивстві 5-річного хлопчика Кирила Тлявова понесуть і політичну, і кримінальну відповідальність.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *