Бійка в КМДА: побилися нардеп та заступник головного архітектора

Київ

Депутат Київради від ВО “Свобода” Володимир Назаренко та заступник головного архітектора Києва Юрій Тацій побилися на засіданні Департаменту містобудування та архітектури КМДА.

Про інцидент на своїх сторінках у Facebook написали обидва його учасники.

“Щойно на мене напав і вдарив по обличчю, образив мою офіцерську честь подільник Кличка Юрій Тацій, який видає незаконні Містобуди і легалізовує незаконні Містобуди”, – написав Назаренко.

Депутат додав, що на місці працює поліція і він пише заяву.Водночас Тацій стверджує, що Назаренко прийшов до нього в кабінет, ображав і побив.

”Сьогодні у Департаменті містобудування та архітектури КМДА сталась дуже неприємна ситуація. До мого кабінету прийшов без попередження агресивно налаштований депутат Київради Володимир Назаренко. Почав розкидатися образами в бік чинної влади, погрожувати, а потім ”перейшов до дій” – знищив частину документів, які лежали на моєму столі. Я намагався спокійно вирішити ситуацію, однак ”гість” не заспокоївся і наніс мені низку ударів”, – зазначив Тацій.За його словами, поліція склала на депутата протокол і проводить розслідування. Тацій додав, що в кабінеті є система відеофіксації, всі відео з неї також передані поліцейським. За словами Тація, в нього підозрюють струс мозку.

Раніше повідомлялося, що у п’ятницю, 3 липня, в рамках Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів киян та гостей столиці запрошують приєднатися до акції «День без поліетилену» (International Plastic Bag-Free Day). 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *