Семирічний фанат Ілона Маска з Уганди вже тричі побував за штурвалом літака і став сенсацією місцевої авіації

курйози

7-річний угандський хлопчик Грем Шема прославився завдяки своїм досконалим знанням літальних апаратів та льотним навичкам і вже став стажером у трьох рейсах.

Про це пише Reuters.

В Уганді хлопчик встиг прославитися на місцевому телебаченні та у соцмережах, де його називають “капітаном” авіації. У свої 7 років він захоплюється математикою і наукою, мріє стати пілотом та космонавтом і полетіти на Марс.

Пристрасть Грема до авіації викликав один нещасний випадок. Коли хлопчику було три роки, поліцейський вертоліт пролетів так низько до землі, що здув дах будинку його бабусі. Того дня він грав на вулиці і, за словами матері, був настільки вражений, що почав засипати її запитаннями про те, як працюють літаки, аж поки вона не зв’язалася з місцевою авіаційною академією, аби Грем розпочав навчання вдома.

Після п'яти місяців вивчення авіаційної термінології мати школяра записала його на практичні уроки з польотів.

“Я відчував себе птахом, що взлітає”, – сказав Грем про свій перший політ. Хлопчик тричі літав як стажер на літаку типу Bombardier і побував на зустрічах з послом Німеччини в Уганді та міністром транспорту країни. 

У майбутньому Грем Шема хоче особисто зустрітися зі своїм прикладом для наслідування ㅡ американським інженером, винахідником та засновником Tesla і SpaceX Ілоном Маском.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *