McDonald's відкрив перукарню у Стокгольмі

курйози

Шведський підрозділ компанії McDonald's оголосив про відкриття перукарні, де будуть робити зачіски, що нагадують за формою логотип корпорації.

Про це повідомляє Fox News.

“Коли ми зрозуміли, що люди носять наші “золоті арки” (назва логотипу McDonald's), ми повинні були діяти”, – наголосив  директор з маркетингу McDonald's Sweden Стаффан Екстам.

У McDonald's зазначають, що протягом двох годин після онлайн-запуску всі зустрічі в салоні з відомим стилістом Адамом Лукачем були заброньовані:

“Ми відкрили салон не тільки для того, щоб охороняти наш символ, але і щоб зробити його популярним для всіх. Барбершоп присвячений нашим улюбленим амбасадорам, ми будемо допомагати і підтримувати їх. “Golden M” в ідеальному стані навіть в умовах, коли ми не можемо переміщатися настільки вільно, як зазвичай”, – додав Стаффан Екстам.

Компанія вже провела низку віртуальних майстер-класів, відвідувачам дали уроки стрижки та укладки. Також McDonald's обіцяє, що ті, хто зважиться зробити зачіску “Golden M”, зможуть отримати безкоштовний біг-мак через додаток “Golden M Detector”.

Нагадаємо, що колишні власники франшизи McDonald's вимагають у гіганта мільярд доларів через расизм. Позивачі вимагають виплатити до 1 млрд доларів на відшкодування збитку. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *