28 грудня: іменини, походження, значення і характер імен

курйози

Народжених 28 грудня вирізняє здатність вкладати в свої зусилля потужний заряд енергії і робити це красиво, навіть елегантно. Вони всіма силами прагнуть здобути успіх і готові багато і довго працювати, щоб досягти своєї мети. Надзвичайно енергійні, самовпевнені і активні, вони вірять в себе і в свою здатність досягати вершин.

Сусанна

Ім'я Сусанна – від давньоєврейського слова “лілія”. Сусанна схожа на батька й зовні, і впертим характером.

Самостійна з пелюшок і наділена багатьма здібностями, батькам потрібно лише вчасно дати їм розвитися. Добре вчиться в школі, багато читає, займається музикою, танцями. Сусанна – чутлива й уразлива, вона нелегко сходиться з незнайомими людьми й дуже важко переносить розрив із друзями. Найбільш уперті “зимові” Сусанни, їхня впертість і норовистість – причини багатьох ускладнень у взаєминах із людьми, перешкода в сімейному житті. Дуже працьовиті “осінні” Сусанни. Вони розважливі, не роблять необдуманих учинків. Гарні господарки, їхній будинок – повна чаша. 

“Весняним” власницям цього імені нерідко не везе в першому шлюбі, хоча, перш ніж вийти заміж, вони встигають добре вивчити свого обранця. Вони дратівливі й неговіркі, не можуть постояти за себе. 

Особисте життя Сусанни завжди трохи закрите для стороннього ока, вона не стане з подругою ділитися інтимними переживаннями. Має високий ступінь чутливості, особливо якщо це стосується ураженого самолюбства.

Сусанна прагне затвердити себе, домогтися високого становища в суспільстві, найчастіше їй це вдається завдяки незвичайній працьовитості, хоча її місце на службових сходах не завжди відповідає рівню отриманої освіти.

Добриня

Ім’я Добриня має давньоруські корені. На сучасну українську воно перекладається як “добрий”.

Хлопчик, якого батьки назвали ім’ям Добриня, буде імпульсивним, непосидючим. Він жадібно вивчає світ, в якому народився. Порівняно з однолітками власник цього імені розвинений не по роках. Добрині не судилося стати кращим учнем класу. Йому важко відсидіти майже годину на одному місці і засвоювати великі обсяги інформації. Коли Добриня виростає, то посидючості у нього не додається. Чоловік з цим ім’ям хапається відразу за кілька справ. Половину з них не доводить до кінця.

Людина з іменем Добриня любить ризик. Через це регулярно знаходить собі проблеми.  Часто за життя змінює кілька професій.

Він рано виявляє інтерес до протилежної статі.  Дівчатам подобається в Добрині його манера спілкування. Їх вражає прагнення володаря цього імені виділятися з натовпу. Добрині не властива сталість у відносинах. Йому потрібно, щоб життя вирувало. 

Та, кого ласник імені Добриня візьме дружиною, зобов’язана бути сильною і вольовою жінкою. На її плечі ляже обов’язок піклування про Добриню. Обраниця буде підштовхувати чоловіка з цим ім’ям в потрібному напрямі. Дружині  повинно вистачати терпіння. Часто вона страждає від нестачі уваги і співчуття з боку Добрині. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *