27 грудня: іменини, походження, значення і характер імен

курйози

Народжені 27 грудня, як правило, орієнтовані на служіння у самому високому розумінні цього слова. Їх щиро хвилюють проблеми і потреби сім’ї, друзів і всього суспільства в цілому. Вони часто володіють розвиненими технічними здібностями і при цьому вміють використати їх з користю для всіх. Вони цінують дотепні жарти і загалом добродушні.

Ренита

Ім’я латинського (римського) походження означає – “відроджена” або “народжена знову”.

Маленька Ренита відрізняється змішаним типом характеру. Вона здебільшого тиха і добра дівчинка, але періодично проявляє запальність і навіть грубість. Ренита з дитинства чудово розуміє “що таке добре, а що таке погано”. Варто відзначити оригінальне мислення дівчинки. Нестандартність – це те, що буде властиво Рениті протягом усього життя.

Навчається Рената найчастіше досить добре, хоча особливої ​​тяги до навчання у неї немає. Вона наділена гарною пам'яттю. Дівчинка проявляє велику успішність в гуманітарних дисциплінах, але й точні науки їй теж під силу. Навчається вона як би граючи, а ось якщо навчання вимагає посидючості і працьовитості, то тут можуть виникнути складності.

Здоров'я дівчинки швидше середнє, але можна відзначити особливу витривалість дитини. Вона чудово проявляє себе в спортивних іграх, де витривалість є запорукою успіху. А ось нервова система дівчинки досить нестійка. Рениті і батькам варто серйозно ставитися до дотримання режиму сну і відпочинку. Будь-які нервові перевантаження для неї протипоказані. Правда, виявлення проблем зі здоров'ям у Ренити досить проблематичне. Вона не любить скаржитися на своє самопочуття. 

Вадим

По одній з версій, воно походить від давньоруського слова “вадити”, що означає “сперечатися”, “сіяти смуту”, “обвинувачувати”.

У дитинстві Вадим дуже непосидючий. Він постійно перебуває в русі, любить побігати й пограти. На зауваження батьків Вадим намагається відреагувати правильним чином, тому що відносини з матір'ю й батьком значать для Вадима дуже багато. Він любить батьків і не хоче їх засмучувати. У школі Вадим навчається добре, хоча можуть бути й скарги на його непосидючість. Вадим може стати гарним керівником. Він непогано розуміє людей, виявляє турботу, виконує обіцянки. Дуже працьовитий і цілеспрямований. Взявшись за якусь справу, завжди доводить її до кінця. Вадим розважливий і має чималу хитрість. 

Вадим здатний установити контакт із потрібними людьми й домогтися від них необхідного співробітництва. Відносини з діловими партнерами для Вадима іноді перетворюються у свого роду змагання, у якому він намагається обов'язково перемогти. У нього є схильність до ризику.

За святковим столом головний принцип Вадима “гуляти, так гуляти”, що іноді приводить до неприємних наслідків. “Зимові” Вадими не відразу визначаються у виборі спеціальності, друзів, дружини. “Літні” Вадими більш м'які по натурі, іноді навіть трохи ледачі.

Відносини з жінками у Вадима складаються непросто. Зустрічаючись тривалий час із однією дівчиною й зібравшись навіть одружитись з нею, він раптом захоплюється іншою. Але якщо Вадим закохується по-справжньому, те це серйозно й надовго.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *