26 грудня: іменини, походження, значення і характер імен

курйози

Народжених 26 грудня відрізняє дивовижна наполегливість у всіх їхніх справах. Змусити їх звернути з обраного шляху просто неможливо. Часто, особливо в юності, вони є прихильниками революційних ідеї. Їм взагалі властиво “жити на межі”.

Аркадій

Ім'я Аркадій походить від грецького слова “аркадос”, що означає жителя Аркадії (регіон Древньої Греції).

У дитинстві Аркадій загальний улюбленець.  Для батьків він найбільша радість в сім'ї. Але атмосфера загального поклоніння не зіпсує Аркадія, він буде завжди готовий відгукнутися на прохання про допомогу й зробить усе від нього залежне. Аркадій товариський, здатний гасити конфлікт у колективі. Він обов'язковий і завжди намагається виконати обіцяне. Слабістю Аркадія є схильність до алкоголю.

Аркадій вірний у шлюбі, і сім'я – головне в його житті. Сварки в сім'ї – рідкість. Аркадій любить проводити час із маленькими дітьми. Заради сім'ї Аркадій пожертвує кар'єрою й роботою, якщо вона буде віднімати в нього час на відносинам із близькими. Аркадій надає перевагу стабільному сьогоденню можливому успіху в майбутньому.

Ельвіра

Ім'я старогерманського походження і означає “всеправдива”.

У Ельвіри яскраво проявляються завзятість і рішучість. Вона — безсумнівний лідер, вміє відстоювати власну точку зору. Темперамент бурхливо проявляється при конфліктах, але господиня імені мало коли дозволяє нервозність у дріб’язкових справах. Eльвіра тонко відчуває людей, її важко обдурити. Особа, названа Ельвірою, наділена дипломатичністю, якою користується при спілкуванні.

Роль домогосподарки навряд чи її влаштує, так як Ельвіра дуже любить керувати. Здається, що Ельвіра народжується з добре продуманим планом подальшого життя в голові.

В особистому житті  Ельвіра дотримується правила: “або все, або нічого”.  Якщо Ельвіра любить, то вона все робить для свого коханого, але якщо розчаровується в своєму партнері, то все, що вибудувала, перетворює в руїни власними руками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *