18 грудня: іменини, походження, значення і характер імен

курйози

Для народжених 18 грудня життя написана великими літерами. Вони зазвичай ставлять перед собою масштабну мету, однак у процесі жодна деталь не буде забута. Досягнення народжених цього дня, як правило, вражають, і все ж за всієї їхньої відданості справі, людям іноді здається, що вони занадто поверхові, оскільки поєднання кількості з якістю враховується далеко не завжди.

Євдокія

Ім'я Євдокія з'явилося у Візантії, утворилося воно від слова “еудокіа”, що в перекладі з давньогрецької мови означає “подяка”, “добре бажання”, “благовоління”.

Названі цим ім’ям дуже незалежні і самовіддані. Дівчата з цим ім’ям красиві і мають струнку фігуру, притягають погляди чоловіків. Євдокія знає силу своєї привабливості. Господиня імені доглядає за своєю зовнішністю, постійно в курсі модних тенденцій. Наділена гордістю і зарозумілістю, не виносить критичних зауважень, за внутрішнім складом чутлива й уразлива дівчина.

Дорослим треба намагатися згладити ці крайнощі, привчивши Євдокію почуватися впевнено і намагатися самоствердитися в житті. Досягти цієї позиції можна, налаштовуючи Євдокію на веселе і дотепне ставлення до себе. Дівчатка з цим ім’ям доброзичливі, рухливі. У разі спокійного ставлення до себе Євдокія сповнена оптимізму.

Вона довіряє тим, хто їй дорогий. Євдокія – товариська і відверта, вміє розуміти жарти.

Євдокія — енергійна і тверда і здатна досягти багато чого у своїй професії. Службові обов’язки не стануть заважати створенню гарної сім’ї.

Євдокія воліє спілкуватися з представниками протилежної статі м’якого складу. У взаєминах для неї немає середини — або ідеал, або нічого. Оскільки вимоги до вибору чоловіка завищені, з заміжжям Євдокія затягує. Однак пізній шлюб виявляється щасливим.

Устим

Латинське ім’я від justus – “справедливий”. Устим добре вчиться в школі, з однолітками має хороші відносини, вміє уникати конфлікту. Він взагалі проти будь-яких “розборок”, тим більше бійок.

Устим воліє діяти словом. І у нього це непогано виходить, адже хлопчик він начитаний. Він любить багато читати, до того ж літературу різних жанрів — від пригод до наукової літератури.

Устим має оригінальний склад розуму, вміє знайти зовсім несподіваний вихід зі скрутної ситуації. У нього постійно є купа ідей, він навіть не встигає сам їх реалізовувати, залучаючи до цього своїх однодумців.

Працьовитий і напосідливий, чесний і справедливий, радіє успіхам товаришів і не боїться залишитися другим. Устим досягає непоганих результатів на службі. Він прискіпливо вибирає собі друзів і приятелів. Не любить людей, які намагаються чинити тиск на нього.

Перший шлюб Устима зазвичай недовгостроковий. Він розлучається з дружиною, мотивуючи це різницею поглядів і тим, що «не зійшлися характерами».

Йому взагалі складно знайти супутницю життя. Хоча з точки зору багатьох людей Устим — зовсім непоганий чоловік. Він бере на себе левову частку домашніх обов’язків вдома, проявляє турботу про дружину і дітей. Щоправда до обраниці іноді буває дуже суворий, мучить її своїми примхами і підозрами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *