17 грудня: іменини, походження, значення і характер імен

курйози

Народжені 17 грудня — прагматичні індивідууми, вони тверезо дивляться на світ. Передусім їх цікавить те, що матеріально і солідно; відповідно, всі повітряні категорії — мрії, фантазії, мрії — зовсім чужі їм. Вони живуть справжнім моментом і хочуть знати, як працюють навколишні явища і предмети. За аналогією з цим вони оцінюють і людей — за їхні вчинки і результати праці.

Геннадій

Ім’я Геннадій з’явилося в стародавній Греції і на сучасну українську перекладається як “благородний”.

Хлопчик Гена не відрізняється великим терпінням і поступливим характером. Не завжди Геннадій швидко вирішує поставлене завдання. Він багато часу проводить, бігаючи вулицею з дітворою. Батьки повинні стежити за успішністю Геннадія, щоб виділити ті напрями, в яких він сильний.

Геннадій любить пробувати щось нове. Спорт, подорожі, поїздки до диких країн — все це приводить хлопця у захват. Якщо Гена вибирає інтелектуальну професію, то буде дослідником.

Часто Геннадій має важкий характер. Гена ніколи не покаже своїх справжніх емоцій і ніколи не попросить допомоги, коли відчуває, що може впоратися сам.

Люди вважають Геннадія ексцентричним, оскільки він робить не як всі, а так, як йому потрібно.

Як правило, Геннадій — веселий чоловік. Гена володіє певним шармом, але не вміє правильно спілкуватися з особами протилежної статі. Справа в тому, що цей чоловік — не романтик. У взаєминах із дівчиною Гена надто скромний. Цій людині проблематично освідчитися в коханні. Майбутню супутницю життя вибирає особливо ретельно. Жадає від дружини обов'язкового виконання різноманітних капризів і примх. Якщо дружина погодиться на такий компроміс, то життя буде не таким поганим. Геннадій буде домагатися успіхів по службі, надавати допомогу по будинку, приділяти увагу родині.

Альбіна

Ім’я походить від латинського когномена (особистого або родового прізвиська) Albinus, що походить від “аlbus” — “білий”.

Альбіні дуже подобається її рідкісне ім’я. Вона самолюбна і горда. У деяких представниць цього імені яскраво виражене почуття власної неповторності.

Дівчина не любить конфлікти, але часто сама є їх провокатором. Вона не завжди здатна зрозуміти іншу людину, що нерідко призводить її до прояву брутальних рис характеру. Тому з дитинства у дитини з таким ім’ям треба виховувати шанобливе ставлення до людей.

Врівноваженість Альбіни в конфліктній ситуації, вміння зберігати спокій і зарозумілість поведінки сприяють просуванню Альбіни кар’єрними сходами. Вона керівник не тільки на роботі, але і в сім’ї. У неї все чудово вдається. Ця жінка не виявляє даремно свої емоції, а вміє знайти найболіснішу точку співрозмовника.

Власниця імені Альбіна схильна вибирати собі професію, пов’язану з безпосереднім спілкуванням з людьми. З неї вийде хороший педагог, прекрасний торговий представник. Вона розкриє свій творчий хист і в сфері торгівлі, громадського харчування або освіти. Престижність професії не має для Альбіни абсолютно жодного значення. Вибір професії вона здійснює, ґрунтуючись головним чином на своїх бажаннях.

Хлопці звертають увагу на Альбіну, незважаючи на її впертий і запальний характер. Дівчина довго вибирає людину для створення сім’ї. Найчастіше вона щаслива в шлюбі, але тільки з таким чоловіком, який готовий їй поступатися і не намагається змінити характер жінки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *