16 грудня: іменини, походження, значення і характер імен

курйози

Народжені 16 грудня — неперевершені мрійники. Однак це не означає, що їхні фізичні дані не заслуговують високої оцінки. До речі, однією з головних тем в житті людей, які народилися цього дня, є подолання фізичних обмежень свого організму. Як правило, складне сприйняття світу тягне за собою значні емоційні проблеми, тому тим, хто живе поруч з ними, слід виявляти чуйність до їхніх потреб і, зокрема, поважати вимогу тимчасового усамітнення.

Аделаїда (Аделіна, Адель)

Давньогерманське ім'я Аделаїда, у перекладі — благородна, високого походження.

Жінка з ім’ям Аделаїда відрізняється розвиненим інтелектом і живим розумом, багатою уявою, цікавістю і допитливістю. У неї дуже хороша пам’ять і миттєва реакція, що дозволяє швидко зорієнтуватися в будь-якій ситуації. Вона любить читати і постійно розвивається.

Аделаїда — емоційна і справедлива. Вона наділена надзвичайною інтуїцією. Аделаїда вміє бути милосердною по відношенню до інших людей. Це товариська, доброзичлива, з іронією і гумором дівчина. Аделаїда легко знаходить спільну мову з оточенням і навіть малознайомими людьми, завдяки своїй комунікабельності. Але іноді вона буває зарозуміла.

Аделаїда — людина з сильною волею. Їй складно нав’язати якесь рішення, оскільки вона не любить чужих порад і віддає перевагу у всьому розбиратися сама. Вона не доводить спорів до сварок, так як при своїй емоційності є цілком врівноваженою людиною. Намічену мету вона завжди досягає, докладаючи терпіння, завзятість і наполегливість. Вона не терпить непорядності.

Негативними рисами Аделаїди є самовпевненість, злопам’ятство і образливість. Вона довго пам’ятає образи і прагне покарати свого кривдника.

Аделаїда любить подорожувати і часто обирає професії, пов’язані з поїздками. Вона може стати стюардесою, модною дизайнеркою або манекенницею. Вона наполеглива і обов’язкова, тому може знайти себе практично в будь-якій сфері.

Аделаїда стежить за своєю зовнішністю, вона надзвичайно жіночна і вирізняється бездоганним смаком, що приваблює чоловіків. Аделаїда чарівна і може зачарувати будь-кого. Вона знає, як завоювати увагу й успішно користується цим. У неї завжди багато шанувальників, але заміж вона не поспішає, так як їй складно визначитися з вибором. Свої почуття Аделаїда воліє приховувати і буває зазвичай дуже стриманою з чоловіками.

Аделаїда стає доброю господинею і люблячою матір’ю. Вона чудово готує і вміє створити в будинку затишок. Любить приймати гостей. Для чоловіка і дітей вміє стати відданим другом.

Зорян

Слов'янське ім'я від слова “краса світанку, зоря”.

Люди з ім'ям Зорян відрізняються сміливістю і незалежністю. У дитинстві це проявляється у вигляді вираженого свавілля і надмірної навіть для дитини допитливості.

З віком така людина набуває якості, що дозволяють йому займати позиції лідера в колективі: рішучість, відповідальність, винахідливість, швидкість реакції. Він не потребує підтримки, але і сам надає її лише тим, у кого бачить реальний потенціал.

У суперечках Зорян надасть перевагу компромісу, використовуючи м'який підхід для досягнення згоди; якщо ж буде помічено, що суперечка розгорається, то вчасно відійде вбік. Зорян зазвичай має багато друзів і знайомих, тому не страждає від самотності.

Якщо ж Зорян бажає домогтися успіху в кар'єрі, то слід навчитися максимально концентрувати увагу і набратися посидючості. Як тільки він почнете займатися улюбленою творчістю, життя саме надасть можливість заробляти, і від цього рівень комфорту підвищиться сам собою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *