"Врятувати Різдво": хлопчик з Ірландії попросив у Pfizer вакцину для Санти та отримав відповідь

Коронавірус

Американський фармгігант Pfizer відповів на лист шестирічного Каллума Торнхілла з Ірландії, який попросив надіслати вакцину від COVID-19 Санта-Клаусу та його ельфам.

Про це повідомляє Irish Examiner.

“Я чув, що ви розробили нову вакцину від коронавірусу. Молодці! Чи не могли б ви, будь ласка, надіслати декілька на Північний полюс для Санти і його ельфів, – йшлося в листі маленького жителя Гланмайра, що у графстві Корк. – Ми хочемо врятувати Різдво та зробити усіх дітей щасливими”.

Співробітники офісу компанії в Рінгаскідді надіслали хлопчику набір для малювання та листа, у якому запевнили, що “зв'язалися з Сантою, щоби запропонувати допомогу”. “Він запевнив нас, що він, місіс Клаус, олені та всі ельфи здорові та перебувають у безпеці”, – йшлося у відповіді. 

На прохання Каллума також відреагував гендиректор Pfizer Альберт Бурла. У LinkedIn він написав, що такі листи “нагадують нам про те, чому робота, яку ми виконуємо щодня, така важлива”. “Ми обов'язково подбаємо про Санту, а також про його ельфів”, – запевнив він.

Зазначається, що хлопчик вирішив написати листа ще у листопаді, після того, як почув про розробку вакцини по радіо. Його мати розповіла, що не очікувала отримати відповідь від компанії. Вона сказала, що лист “зробив Різдво її сина”.

“Він почув про вакцину, коли одного ранку ми їхали до школи. Він сказав, що нам слід написати листа до Pfizer, а потім він приїхав додому  і того ж дня написав”, – згадала жінка. Мама попередила Каллума, що компанія може не надіслати відповідь, оскільки “дуже зайнята розробкою вакцини”.

Як повідомлялося, казковий герой Санта-Клаус, який вилетів зі своєї резиденції на Північному полюсі 24 грудня об 11:00 за київським часом, від 21:09 до 21:13 перебував над територією України. 

У США кампанія з масової вакцинації від COVID-19 стартувала 14 грудня. Відтоді в країні повідомили про декілька випадків алергічної реакції на щеплення розробкою компаній Pfizer та BioNTech, три із них відбулися на Алясці.

Нагадаємо, що одну із медпрацівниць регіональної лікарні Бартлетта (BRH) в місті Джуно госпіталізували за десять хвилин після щеплення “із ознаками анафілактичної реакції”, зокрема “з посиленим серцебиттям, задишкою, а також шкірними висипаннями та почервонінням”. 

Ще одного медпрацівника госпіталізували у Нью-Йорку.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *