В Україні збільшили страхові виплати медикам, які через коронавірус отримали групу інвалідності

Коронавірус

Кабмін ухвалив рішення збільшити надання страхових виплат медикам, які унаслідок коронавірусу отримали групу інвалідності. 

Про це повідомляє Урядовий портал.

“Урядом ухвалено рішення додати до дохідної та видаткової частини бюджету Фонду соціального страхування України на 2020 рік 233 322 тис. гривень, виділених як фінансова допомога із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками”, – йдеться у повідомленні.

Кошти від цієї допомоги будуть спрямовані на страхові виплати медичним працівникам державних і комунальних закладів охорони здоров’я у разі встановлення їм групи інвалідності внаслідок захворювання на коронавірус (це не менше 300-кратного розміру прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб).

Також Фонд зможе виплачувати одноразову допомогу членам сімей, батькам та утриманцям медичних працівників, смерть яких настала внаслідок інфікування COVID-19, у 750-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб.

Нагадаємо, станом на 1 липня в Україні на понад 10% знизився рівень захворюваності на COVID-19 серед медиків. У середині квітня серед захворілих медики становили п’яту частину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *