В Одесі створять додаткові місця в лікарнях для інфікованих коронавірусом: що відомо

Коронавірус

В Одесі розгортають додаткові ліжка для пацієнтів з коронавірусом. Наразі у декількох лікарнях йдуть ремонти, щоб розмістити там хворих на COVID-19.

Про це повідомили в Одеській міськраді.

Наразі проводяться роботи з поточного ремонту відділення лікарні №1. Тут будуть створені 50 додаткових місць для пацієнтів з COVID-19, у тому числі 10 ліжок інтенсивної терапії з підключенням до централізованого кизнезабезпечення.

У міській лікарні №8 також триває ремонт. Там встановлюють кріоциліндр і проводять роботи з монтажу централізованої системи киснезабезпечення. Всього тут планується розгорнути 120 ліжок, з яких 100 підключать до кисневих точок.

Крім цього, розпочали ремонтні роботи в приміщенні дитячого відділення лікарні на Лідерсовському бульварі. Там планують розгорнути 120 додаткових ліжок, всі з підключенням до централізованого киснезабезпечення.

“Міське управління капбудівництва проводить роботи з проєктування зовнішніх і внутрішніх мереж централізованої системи киснезабезпечення у двох відділеннях міської клінічної інфекційної лікарні, що забезпечить ще 30 кисневих точок”, – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, на минулому тижні стало відомо, що в чотирьох опорних лікарнях Одеської області немає вільних місць для інфікованих коронавірусом. Навіть в дитячій опорній лікарні завантаженість складала 97%.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *