У відео-месенджерах та прозорих кулях: як Санта-Клаус вітатиме дітей під час пандемії коронавірусу

Коронавірус

Пандемія COVID-19 не може завадити Санта-Клаусу подорожувати світом і приносити дітям подарунки, бо він стійкий до коронавірусу. Із такою заявою виступили у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ). Багато малюків хвилюються, чи принесе казковий дідусь їм подарунки – тому ВООЗ вирішила їх так заспокоїти.

Про це йдеться 15 грудня в сюжеті ТСН.19:30.

Так, цього року сотні казкових дідусів зустрічаються з дітлахами у відео-месенджерах, аби попри пандемію зберегти казковий настрій. І це добра можливість поспілкуватися з Сантою навіть за півтори сотні кілометрів у такі важкі часи, не виходячи з дому.

У Лондоні у 2020 році працюють за такою схемою: малечі – мобільний застосунок із завданнями, Санті – цифрові курси, аби знати, як ним користуватися.

В США розробили веб-сайт, на якому діти можуть ставити питання Санті, а той відповідатиме.

А от у Данії казкового дідуся посадили до безпечної прозорої кулі. Схожу встановили і в американському місті Сіетл, аби і поспілкуватися можна було наживо, і небезпеку заразитися COVID-19 зменшити. Ідея припала до душі як дітлахам, так і дорослим.

Різдво і подарунки попри всі складнощі 2020-го будуть – заспокоюють дітлахів у ВООЗ. Та радять чекати на Санту у святкову ніч. Мовляв, казковий дідусь до вірусу імунний, тож для нього уряди багатьох країн зголосилися зробити виняток і пропустити через кордони, аби свято таки відбулося.

Читайте також:

У Великій Британії випустили рекламу із зараженим коронавірусом Сантою, а потім видалили: що трапилося
Сіли на гідроцикли: в Австралії влаштували благодійну акцію за участю понад 150 Санта-Клаусів
Merry Covid Christmas: до Різдва у США через коронавірус наділили Санта-Клауса новими чарівними можливостями

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *