У США зафіксували антирекорд зараження коронавірусом, а Трамп заявив, що пандемія "просто зникне"

Коронавірус

У середу, 1 липня, у США зафіксували новий антирекорд за кількістю заражень COVID-19 – впродовж доби коронавірус підтвердили у понад 50 тисяч мешканців країни

Водночас американський президент Дональд Трамп заявив, що пандемія “просто зникне”, повідомляє The Guardian із посиланням на Fox Business.

Зазначається, що журналісти запитали у Трампа, чи дійсно він вірить у зникнення коронавірусу. “Так, звичайно, – відповів очільник США, додавши, що у світі “дуже скоро з'явиться вакцина”. – Я думаю, що в якийсь момент це, ніби, просто зникне. Я сподіваюся”.

В інтерв'ю американський президент також пояснив, що, на його думку, “носити маски – це добре”, але необхідності робити це обов'язковим для всієї країни він не бачить.

Через свої заяви Трамп, повідомляє видання, зіткнувся з жорсткою критикою через “применшення ризиків вірусу”, а також через відмову закликати суспільство дотримуватися простих заходів безпеки, зокрема носіння масок. 

Напередодні головний експерт уряду США з інфекційних захворювань Ентоні Фочі заявив, що Америка “йде в неправильному напрямку”, а щоденна кількість випадків COVID-19 може зрости до 100 тисяч.

Як повідомлялося, у Євросоюзі визначили країни, з якими кордон не відкриють через надвисокий рівень захворюваності. До “червоної зони”, зокрема, потрапили Бразилія, США та Росія. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *