У США виявили перший випадок коронавірусу у дикої норки

Коронавірус

В американському штаті Юта підтвердили перший випадок зараження коронавірусом дикої тварини.

Про це з посиланням на Міністерство сільського господарства США повідомляє ВВС.

Коронавірус виявили у норки  під час епідеміологічного спостереження за дикою природою навколо ферм, де були зареєстровані випадки інфікування. Це перший випадок зараження COVID-19 у дикої тварини на вільному вигулі.

Фахівці взяли зразки для аналізів у декількох представників різних видів диких тварин. Їх тести виявилися негативними. Зазначається, що наразі доказів широкого розповсюдження коронавірусу серед диких популяцій тварин навколо норкових ферм немає.

“Штам вірусу, виявлений у дикій норі, був ідентичним до того, який виявили в нормі на сусідній норковій фермі. До цього часу жодна інша тварина не отримала позитивних результатів, незважаючи на зусилля спостереження навколо заражених ферм у кількох районах США”, – розповів доктор Ден Хортон, ветеринарний експерт з Університету Суррей. 

Як повідомлялося, коронавірус виявили у норок на двох фермах на півночі Греції. Також захворів на COVID-19 один із працівників ферми. У зв'язку з інцидентом,на фермі в Козані знищать приблизно 2,5 тис. норок. Водночас мутацій коронавірусу у грецьких норок зафіксовано не було. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *