У Почаєві максимально посилюють карантин через "критичний ріст захворюваності" на коронавірус

Коронавірус

У неділю, 27 квітня, у Кременецькому районі Тернопільської області, де знаходиться місто Почаїв, вирішили посилити карантин. 

Додаткові обмежувальні заходи впровадять через “критичний ріст захворюваності на COVID-19”. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив в.о. голови Кременецької районної державної адміністрації В’ячеслав Онишкевич.

“Окрім додаткових обмежувальних заходів на території міста Почаїв та Кременецького району, зважаючи на критичний ріст захворюваності на COVID-19 та протидії поширенню епідемії коронавірусу, вирішили максимально посилити заходи надзвичайної ситуації”, – зазначив посадовець. 

За словами Онишкевича, якщо кількість хворих продовжить збільшуватися впродовж наступних п’яти днів, РДА звернеться “до верхніх ешелонів влади” щодо посилення карантинних заходів безпеки в районі.

Зазначається, що за попередню добу на Кременеччині підтвердили 27 нових випадків COVID-19, із них 18 – у Почаєві. Загалом у Кременецькому районі нову коронавірусну інфекцію підхопили вже 110 людей.

Нагадаємо, що Почаїв закрили та оголосили карантинною зоною. Районна комісія вирішила: якщо Почаївська Лавра відмовляється зачинятися і проводити Богослужіння без вірян, тоді не залишається нічого іншого як заблокувати усе місто . Раніше повідомлялося, що у лікарні Почаєва Тернопільської області, де лікують хворих з коронавірусом, немає власних очисних споруд. Тому пацієнти медзакладу не можуть ходити до вбиральні. Замість туалетів у палатах стоять пластикові відра.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в’їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *