У МОЗ вперше за довгий час показали статистику одужалих від коронавірусу: де вилікувалось найбільше людей

Коронавірус

У Міністерстві охорони здоров’я вперше за довгий час оприлюднили статистику одужалих від коронавірусу за регіонами.

Відповідну інформацію оприлюднили на Facebook Центру громадського здоров’я МОЗ України.

За даними на 11 квітня, кількість одужалих за добу зросла на 18 осіб і вперше перевищила кількість летальних випадків від коронавірусу.

Найбільше людей одужало у Чернівецькій області – там від коронавірусу вилікувалась 21 людина. Ще 12 одужали в Івано-Франківській області. 9 випадків одужання зафіксували у Київській області та 8 – у Запорізькій. Семеро людей вилікувались від COVID-19 у Вінницькій області, по п’ять – у Дніпропетровській та Львівській області, по три – в Рівненській та Закарпатській, двоє людей одужали на Волині та по одному випадку одужання – у Донецькій, Сумській, Тернопільській та Черкаській областях.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в’їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *