У Бельгії заражений коронавірусом Санта Клаус відправив на той світ 18 літніх людей

Коронавірус

 У Бельгії після візиту Санта Клауса до будинку для літніх людей, померли 18 пацієнтів. Виявилося, що у чоловіка був коронавірус, а у закладі не дотримувалися правил безпеки.

Про це розповідає Daily Mail.

Повідомляється, що актор відвідав заклад з різдвяними привітаннями, а за дні після цього  отримав позитивний результат на COVID-19. 

Після цього виявилося, що у закладі теж коронавірус. У будинку для літніх людей заразилися 121 пацієнт та 36 працівників. З них 18 літніх людей згодом померли.

У ході епідрозслідування з’ясувалося, що на заході не дотримувалися карантинних вимог: чимало працівників та пацієнтів були без масок, а актори порушували соціальну дистанцію.

Втім, провідні епідеміологи країни впевнені, що один артист не міг заразити стільки людей за один раз. Вірусолог Марк ван Ранст припустив, що причиною масового зараження могла стати погана вентиляція приміщення.

Нагадаємо, що у Каїрі у місцевій приватній лікарні внаслідок пожежі, що сталася у суботу, загинуло щонайменше сім пацієнтів, які лікувалися від коронавірусу. Ще кілька людей постраждали.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *