"Там проблеми немає", – Корнієнко про медсестер, що зобов'язані не пов'язувати захворювання на COVID зі своєю роботою

Коронавірус

На думку Олександра Корнієнко, такий порядок дій залежить не тільки від закону та держави, а в першу чергу – від керівництва окремої лікарні.

Про це заявив голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко в ефірі суспільно-політичного ток-шоу “Право на владу” 17 грудня.

Ведуча ток-шоу “Право на владу” Наталія Мосейчук акцентувала, що постановою №337 держава відрізає себе від зобов'язань перед медсестрами.

“Я підозрюю, що і перед лікарями так само. Медсестри дуже попросили цю постанову ліквідувати. Ви щось про неї знали?”, – запитала Наталія Мосейчук. 

Олександр Корнієнко зазначив, що про цю постанову давно йде мова:

“Ми вже двічі запитували про це пана міністра. Він двічі нам пояснював, що там ніякої проблеми немає. Але якщо медсестри продовжують про це казати, мабуть, проблема є і треба ще раз запитати, але вже так, щоб відреагували”.

Наталія Мосейчук назвала це “конкретним рейдерством”:

“Це залежить ще від керівництва лікарні. Медсестри – люди етичні, вони не будуть про своїх керівників погано казати. Але в нас є багато різних свідчень з регіонів, що там по грошах”, – зазначив Корнієнко. 

Нагадаємо, що Дмитро Разумков пообіцяв провакцинуватися проти COVID-19 в прямому ефірі. Також Разумков зазначив, що як людина, яка отримує “трохи більше”, буде робити щеплення за свої гроші. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *