Спалах коронавірусу в США: 20 штатів повертаються до карантину через зростання захворюваності

Коронавірус

Два десятки штатів Сполучених Штатів Америки повертаються на карантин, а точніше – припиняють з нього виходити. Адже кількість захворювань на коронавірус у країні становить близько 40 тисяч людей на день.

Яка ситуація з поширенням вірусу в США — у сюжеті ТСН.Ранок.

За два дні до одного з найбільших американських свят року – Дня незалежності, який зазвичай відзначають у всій країні масовими парадами, барбекю та феєрверками – штати один за одним визнають: відкриватися не готові.

Як і коли закриватися чи відкриватися. вирішує тут місцева влада. Побачивши стрімке зростання кількості хворих, мери б'ють на сполох і один за одним зачиняють відкриті бари і ресторани в тих округах, де хворих найбільше. Зокрема в третині Каліфорнії, Вісконсині, Нью-Йорку

“Люди безвідповідально юрмляться в барах, ходять на масові суботні вечірки. Тому дуже важливо ухвалювати нові розпорядження. Середній вік хворих у нас зсувається до 23 років”, – каже мері міста Медісон у Штаті Вісконсин Саїя Родс-Конуей.

Головний вірусолог країни доктор Фаучі визнав: якби спершу, ще взимку і на початку весни медики не казали американцям, що маску на вулиці та в побуті здоровим людям носити не треба, зараз було би легше переконувати тих, хто досі відмовляється закривати обличчя. Губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куому закликав президента визнати: маска — це необхідний елемент соціального дистанціювання. “Треба зробити один простий крок, сказати людям: надягніть маски”.

Трамп маску на камеру не надягав жодного разу принципово. Його адміністрація робить свої кроки. Скупивши, як повідомляють самі ж чиновники департаменту охорони здоров'я, весь світовий запас ремдесивіру, єдиних ліків, поки що схвалених проти коронавірусу. Скуплено все, що вироблять в липні, серпні та вересні. Всесвітня організація охорони здоров”я прокоментувала: перевіряє цю інформацію.

Медики з Європи висловили своє обурення, зокрема Ендю Гіл з Ліверпульского університету заявив, що ніколи в житті не бачив, як одна країна захоплювала б увесь препарат, призначений для лікування смертельної пандемії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *