Смерть Кернеса: мер Харкова став четвертим очільником міста, життя якого забрав коронавірус

Коронавірус

В Україні від ускладнень, викликаних коронавірусом, помер вже четвертий мер міста. До Генадія Кернеса COVID-19 забрав життя ще трьох очільників.

Що відомо про мерів, які стали жертвами коронавірусу – читайте в матеріалі ТСН.ua.

Так, 28 жовтня помер мер Борисполя Анатолій Федорчук. Він був очільником міста упродовж 14 років, але помер від наслідків коронавірусу так і не дочекавшись результатів чергових місцевих виборів. За попередніми результатами, Федорчук лідирував і міг знову обійняти цю посаду.

Анатолій Федорчук родом із Хмельницької області. 26 листопада йому мало б виповнитися 61 рік. У Федорчука залишилися дружина і донька.

А 29 жовтня від ускладнень, викликаних коронавірусом, помер 47-річний міський голова Новгород-Сіверського Олег Бондаренко. Попередньо, він також перемагав на виборах мера, які відбулися днями раніше.

За словами лікарів, Олега Бондаренка госпіталізували у важкому стані в ніч проти 28 жовтня. Спочатку посадовець був на кисневій терапії, а 28 жовтня мера підключили до апарату штучної вентиляції легень. У нього було уражено 80% легень. Наступного дня він помер.

Мер Конотопа 53-річний Олександр Луговий помер від ускладнень коронавірусу 16 листопада. Він захворів до виборів і з ускладненнями COVID-19 потрапив до лікарні. 31 жовтня Луговий писав, що стан його здоров'я стабілізувався.

Виявилося, що у нього був цукровий діабет. Припускають, саме через цю хворобу коронавірус і дав ускладнення на організм. Місцева мешканка Людмила писала, що мер допомогав людям і увесь час присвячував роботі.

Нагадаємо, сьогодні  в німецькій клініці Шаріте помер мер Харкова Геннадій Кернес. Там він лікувався від коронавірусу. До Берліну його доправили в спеціальній капсулі літаком ще у вересні.

Коронавірусна хвороба дала ускладнення. Шість днів тому у мера Харкова відмовили нирки. І це, зрештою, спричинило загибель. У міськраді Харкова відреагували на смерть Кернеса і заявили, що будуть продовжувати його справу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *