Щоб безпечно і вражень на забракло: де зустріти Новий  рік, не перетинаючи кордонів

Коронавірус

То ж де зустріти Новий  рік, не перетинаючи кордонів?  Щоб не наражатися на небепеку, але, щоб і вражень не забракло? 

Про можливі варіанти 28 грудня йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Співак Олексій Сагаловський уперше за двадцять років у новорічну ніч залишився без корпоративів. Але святкувати з родиною вдома розучився. Він прискіпливо оглядає ще  вільні для оренди будинки.

За варіант  –  перевага якого  насамперед у тому, що не доведеться  після себе прибирати  і самому мити посуд  –  три з половиною тисячі  гривень новорічна ніч.  Ріелторка каже, що попит через пандемію  впав. Але, парадокс, ціни на оренду зросли.

В орендованих приміщеннях  навколо столиці новорічна доба  обійдеться  до 35-ти тисяч гривень  на компанію. Щоправда в найдорожчі  варіанти  журналістів  не пускають. Але зимову казку під Києвом,  якщо пощастить  то і зі снігом –  можна знайти  і за скромнішу суму.  Дім із натурального дерева в сосновому лісі  – п'ять тисяч.

Навіть  камін  не доведеться самому розпалювати.  А Віктор Дудар показує ще  один  бонус для гостей: баню.

Поміж молодих і творчих зараз модно  орендувати під вечірку не квартири, а простори.  Місця багато та й сусідам не заважаєте.

Оренда цього простору від 10-ти тисяч. Це без культурного та кулінарного наповнення вечірки. Облаштовуєте  за власним смаком і гаманцем.

Єдине місце з гарантованим снігом цієї новорічної ночі – це Карпати.  На  Буковелі – аншлаг. Усі місця  заброньовано ще в листопаді. І  жодного замовлення не скасовано.

“У нас дуже великий козир – ми під відкритим карпатським небом. Нам, думаю, тут вірус менше зашкодить, ніж у містах”, – зазначає Денис Бондарчук-Грита, представник ТК “Буковель”.

Ціни на проживання в новорічну ніч у Буковелі старують  від  трьох  із половиною  до тридцяти  чотирьох тисяч гривень. Нічні  Карпати  – просто тонуть у святковій  ілюмінації.  Окрім готелів  –  карпатське небо   цієї  зими  підсвічують  і  китайські  ліхтарі у вигляді різних скульптур.

Ресторатори ж кажуть, що людям  сили варто берегти для свята, а кулінарні повноваження делегувати їм. Через карнатин  ресторани  мали зачинитись о першій ночі, то ж  вони переорієнтувалися  на  замовлення  навинос.

“Зазвичай  у ресторанах новорічна ніч лише починається о 23 і перша година ночі, скажемо, це початок цієї програми, а ніяк не кінець, ми відразу розуміли, що гостей не зможемо відправити додому”, – говорить керуюча ресторацією Оксана  Янчій.

Хоча  уряд згодом передумав і дозволив  працювати до сьомої ранку, але  вже пізно –  не всі ресторани зможуть  дати  зворотний хід.

Навіть, якщо ви не плануєте нікуди виходити в новорічну ніч – можна  зробити тематичну вечірку в себе  вдома, як  родина Сокуренків.  Мама всім  купила  однакові  піжами.   Вони ще й до пандемії завжди  продумували, як заповнити своє  дозвілля.

Обновці першокласниця Ліза  тішиться, але  поки що Новий  рік у неї  асоціюється з подарунками під ялинкою, а не гучними  вечірками.

Піжами на  чотирьох  родині обійшлися в тисячу гривень.

Крім того, цей рік підкинув ще один варіант новорічної вечірки. Он-лайн святкування. У будь якому випадку – на вечірці головне гарний настрій. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *