Ще одна країна почала випробування на людях власної вакцини проти COVID-19

Коронавірус

В'єтнам розпочав випробування на людях власної вакцини Nanocovax проти коронавірусу. Препарат планується випробувати на 60 добровольцях у віці від 18 до 50 років на першому етапі випробувань. 

Розробкою вакцини займається компанія Nanogen Pharmaceutical Biotechnology. Перші пробні ін'єкції були зроблені трьом добровольцям у Ханої 17 грудня, повідомляє VNA.

Тим часом Країни-члени Європейського Союзу розпочнуть масову вакцинацію населення від COVID-19 препаратом компаній Pfizer та BioNTech 27 грудня. 

Напередодні віцепрезидент Єврокомісії Маргарітіс Схінас заявив, що дозвіл на продаж вакцин від коронавірусу буде видано через дві доби після схвалення щеплень виробництва компаній BioNTech та Pfizer експертами Європейського агентства з лікарських засобів (EMA).

Нагадаємо, експерти EMA 21 грудня проведуть засідання, на якому обговорюватимуть питання щодо рекомендації реєстрації вакцини компаній BioNTech і Pfizer. Після цього Єврокомісія разом з країнами ЄС має ухвалити рішення щодо допуску вакцини на ринок.

Своєю чергою співробітники Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) визнали ще одну вакцину від COVID-19, розроблену американською біотехнологічною компанією Moderna, безпечною для використання. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *