"Різдвяний подарунок": Єврокомісія дозволить продаж вакцин від коронавірусу через 48 годин після схвалення

Коронавірус

Віцепрезидент Єврокомісії Маргарітіс Схінас заявив, що дозвіл на продаж вакцин від коронавірусу буде видано через дві доби після схвалення щеплень виробництва компаній BioNTech та Pfizer експертами Європейського агентства з лікарських засобів (EMA).

Про це він сказав 16 грудня під час дебатів у Європарламенті щодо стратегії вакцинації від COVID-19, повідомляє видання El Pais.

“Якщо EMA дозволить вакцину BioNTech/Pfizer у понеділок (21 грудня. – Ред.), комісія готова дозволити її комерціалізацію з надзвуковою швидкістю. За два дні, хоча іноді це займає два місяці”, – сказав віцепрезидент Єврокомісії.

Схінас вважає, що це “стане різдвяним подарунком для всіх європейців”

Нагадаємо, експерти Європейського агентства з лікарських засобів (EMA) 21 грудня проведуть засідання, на якому обговорюватимуть питання щодо рекомендації реєстрації вакцини компаній BioNTech і Pfizer. Після цього Єврокомісія разом з країнами ЄС має ухвалити рішення щодо допуску вакцини на ринок.

Глава Європейської комісії (ЄК) Урсула фон дер Ляєн запропонувала усім 27 країнам Євросоюзу одночасно розпочати вакцинацію від COVID-19 препаратом компаній Pfizer та BioNTech. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *