Разумков пообіцяв провакцинуватися проти COVID-19 в прямому ефірі

Коронавірус

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, який нещодавно поборов коронавірус і навіть продемонстрував копію негативного тесту, заявив, що для нього не є проблемою провакцинуватися в прямому ефірі.

Про це він сказав 17 грудня в прямому ефірі ток-шоу “Право на владу” на телеканалі “1+1”.

“Для мене взагалі не є проблемою провакцинуватися в прямому ефірі, якщо це додасть комусь бажання провакцинуватися – проблем немає. Інше питання, воно вже не PR-складова, а включаємо банальну логіку. Я недавно перехворів коронавірусів. Якщо є сьогодні вакцина, яку можна вколоти мені для того, щоб показати як це круто, або вколоти медсестрі, яка постійно працює з “ковідними” дітьми. У мене питання – кому з нас це важливіше?”, – запитав він. 

Також Разумков зазначив, що як людина, яка отримує “трохи більше”, буде робити щеплення за свої гроші.

“А можна робити це (щеплення – Ред.) в прямому ефірі, якщо це додасть бажання людям вакцинуватися”, – резюмував він.

Нагадаємо, що в Ізраїлі першими в країні збираються вакцинувати від коронавірусу президента Рівлін, прем’єр-міністра Біньяміна Нетаньяху і голову МОЗ Юлія Едельштейна. Щеплення робитимуть в прямому ефірі вже у ці вихідні, аби заохотити людей до вакцинації. 

Також публічною буде вакцинація і обраного президента США Джозефа Байдена, який хоче продемонструвати американцям, що вакцина безпечна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *