Попри початок вакцинації США побили одразу три рекорди з коронавірусу

Коронавірус

Минулої доби у США, де 14 грудня стартувала кампанія з масової вакцинації від COVID-19, встановили одразу три пов’язані з коронавірусом рекордні показники.

Про це у четвер, 17 грудня, повідомляє The Guardian.

Зазначається, що позитивні результати тестів на нове захворювання отримали ще понад 247 тисяч людей. Це найвищий добовий приріст заражень в країні від початку пандемії. Окрім того, минулої доби від ускладнень SARS-CoV-2 померли 3 600 американців. Такого показника смертності від коронавірусу тут досі не фіксували.  

Тим часом із COVID-19 у середу госпіталізували рекордних понад 113 тисяч хворих.

Нагадаємо, у США кампанія з масової вакцинації від COVID-19 стартувала у понеділок, 14 грудня. Як повідомлялося, на Алясці у двох медпрацівників регіональної лікарні Бартлетта (BRH) в місті Джуно після щеплення вакциною від COVID-19 компаній Pfizer та BioNTech виявили алергічну реакцію. 

Загалом використання розробленої компаніями Pfizer та BioNTech вакцини від коронавірусу дозволили щонайменше у шістьох країнах світу, зокрема у США, Великій Британії, Бахрейні, Канаді, Саудівській Аравії та Мексиці. У вівторок, 15 грудня, Канада стала третьою країною у світі, яка розпочала масову вакцинацію від COVID-19.

Наступного тижня схвалити вакцину від коронавірусу компаній Pfizer та BioNTech може також Європейське агентство з лікарських засобів (EMA). Очікується, що країни-члени Європейського Союзу розпочнуть масову вакцинацію препаратом компаній Pfizer та BioNTech 27 грудня. 

Угур Шахін, очільник німецької компанії BioNTech, яка разом з американським фармгігантам Pfizer розробила вакцину від коронавірусу, вважає, що за умови успішної масової вакцинації пандемію COVID-19, ймовірно, вдасться взяти під контроль до кінця літа 2021 року. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *