Польща відновила обов'язковий двотижневий карантин для українських авіапасажирів

Коронавірус

У Польщі відновили раніше скасоване рішення про обов’язковий двотижневий карантин для українців, які прибувають літаком. 

Про це йдеться в розпорядженні глави МВС Польщі, повідомляє “Укрінформ”.

У документі зазначено, що від 3 липня Україну вилучено з переліку країни поза межами Євросоюзу, мешканці яких не повинні перебувати на самоізоляції. 

Водночас відтепер від карантину звільнено учнів, студентів різних форм навчання, слухачів ВНЗ післядипломної освіти, а також аспірантів. На кордоні їм потрібно буде надати документи, що підтвердять факт навчання. Також без обов’язкової самоізоляції до Польщі можуть приїхати вчені, які проводять там наукову чи дослідницьку роботу.

Нагадаємо, що в’їзд для українців все ще залишається обмеженим, зокрема, кордон можна перетнути лише у чотирьох пунктах пропуску. Це “Краківець – Корчова”, “Рава-Руська – Гребенне”, “Ягодин – Дорогуськ” та “Шегині-Медика”. В усіх них здійснюється автомобільне сполучення, а “Шегині-Медика” – єдиний пункт пропуску, де також діє піше сполучення. 

Як повідомлялося, Польща оплатить тестування на виявлення коронавірусу COVID-19 українським заробітчанам, які прямують до сусідньої країни на роботу. ПЛР-тести робитимуть коштом держбюджету країни і відбуватиметься воно за місцем праці робітників. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *