Початок масового щеплення: прем'єр Чехії вакцинувався від коронавірусу у прямому ефірі

Коронавірус

В перший день масового щеплення від COVID-19 в Чехії одним з перших вакцину отримав прем’єр-міністр Андрей Бабіш. Він вакцинувався від COVID-19 в прямому ефірі. 

Про це повідомляє IDNES.

Бабіш вакцинувався празькому Центральному військовому госпіталі. Одночасно з ним вакцину отримала 95-річна ветеранка Другої світової війни Емілі Репікова. 

“Цей рік точно був найгіршим у нашій новітній історії. Дуже багато наших співгромадян померли від коронавірусу, епідемія негативно вплинула на наше повсякденне життя. Вакцина, яку ми отримали – це надія на повернення до нормального життя”, – сказав Бабіш у коментарі журналістам перед вакцинацією. 

Крім нього, публічно отримає вакцину також міністр охорони здоров’я Ян Блатни. Наразі у країні розгорнуті 31 пункт вакцинації, згодом їхня кількість зросте до 200. 27 грудня Чехія, разом з усіма країнами ЄС, почала масове щеплення від коронавірусу. Перша партія вакцини складається з 9750 доз від Pfizer-BioNTech. Першими вакцинують медиків, які лікують хворих на коронавірус.

Зазначимо, цього дня від коронавірусу вакцинувалася зокрема й президентка Словаччини Зузана Чапутова. Відповідну світлину  вона опублікувала у Twitter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *