"Пік ще не пройшли": у Донецькій області розповіли про 12 нових випадків коронавірусу

Коронавірус

У неділю, 3 травня, у Донецькій області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили в іще 12 людей.

Найбільше, а саме 9 випадків інфікування, зафіксували у Маріуполі, повідомив очільник Донецької області Павло Кириленко.

Також на нову недугу захворіли ще двоє мешканців Бахмуту та один пацієнт зі Світлодарського.

“У Маріуполі та Бахмуті нові інфіковані – з кола контактів осіб, у яких COVID-19 виявили раніше, – розповів посадовець. – У Світлодарську наявність вірусу підтвердили у хворого з попереднім діагнозом “пневмонія”. Де він інфікувався, наразі встановлюється”.

Очільник Донецької ОДА наголосив, що пік захворювання в області ще не відбувся: “Вкотре прошу відповідально ставитися до вимог дотримуватися правил карантину. Зупинити швидке розповсюдження вірусу може кожен з нас: варто лише дослухатися поради залишатися вдома, не наражати на небезпеку ні себе, ні інших”.

Від початку спалаху на Донеччині нову коронавірусну інфекцію підхопила 81 людина. 13 пацієнтів вже одужали та виписалися з медзакладів, тоді як один помер від ускладнень COVID-19.
Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в’їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *