"Перше питання – це боротьба з коронавірусом", – Разумков про те, куди необхідно направляти кошти

Коронавірус

Україні гостро необхідні додаткові кошти для фінансової підтримки медиків та вакцинування населення. 

Про це заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі суспільно-політичного ток-шоу “Право на владу” 17 грудня. 

“У цьому році не планувалося створювати окремого, додаткового фонду. Всі фонди, направлені на боротьбу з коронавірусом, в тому числі, пов'язані з фінансуванням медицини, закладалися в бюджет Міністерства охорони здоров'я. Але під час розгляду питання бюджету було ухвалено рішення все ж таки створити додатковий спеціальний фонд, який повинен наповнюватися тими ресурсами, які будуть з'являтися в державі”.

Разумков зазначив, що в Кабінеті міністрів також опрацьовуються інші механізми залучення додаткових ресурсів у цей фонд:

“Він буде направлятися на три ключові питання. Питання перше – це боротьба з коронавірусом. Це додаткові кошти на вакцинування населення і додаткова фінансова підтримка наших медиків. В тому числі, лікарів, медичних сестер і всього іншого персоналу, який сьогодні знаходиться на лінії зіткнення із коронавірусом. Сьогодні і міністерство і бюджетний комітет займаються цими питаннями, і ми одразу після Нового року будемо шукати додаткові можливості щодо наповнення цього фонду”, – зазначив голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

Нагадаємо, що Разумков розповів, чи варто українським медикам очікувати зарплати, як у Польщі. Він заявив, що поки що в Україні немає грошей для того, щоб зрівняти українські зарплати лікарів до польських. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *