Новий штам COVID-19: США вимагатимуть тест на коронавірус від усіх пасажирів з Великої Британії

Коронавірус

Пасажирів, які прибуватимуть до аеропортів США із Великої Британії, зобов'яжуть надавати негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, отриманий щонайбільше за 72 години до здійснення подорожі.

Про це із посилання на заяву американських Центрів з контролю та профілактики захворювань повідомляє CNBC.

Зазначається, що відповідний наказ на Різдво 25 грудня підпише чинний президент країни Дональд Трамп. Очікується, що нові вимоги набудуть чинності у понеділок, 28 грудня.

Раніше подібні вимоги для усіх пасажирів авіаліній запровадили у Нідерландах.

Як повідомлялося, на території Великої Британії заявили про новий штам COVID-19. Його знайшли у двох приїжджих із ПАР. “Цей новий варіант викликає велике занепокоєння, оскільки він ще більш заразний, і, схоже, мутував далі, ніж новий варіант, який був виявлений у Великій Британії”, – заявив міністр охорони здоров'я Метт Генкок.

Раніше Велика Британія заявила про появу нового штаму мутованого коронавірусу “VUI – 202012/01”, який передається набагато легше, аніж його попередники. За словами прем’єр-міністра Бориса Джонсона, вірус може бути на 70% більш заразним.

Водночас у Нігерії зафіксували два випадки захворювання на новий штам COVID-19, який відрізняється від виявлених раніше у Великій Британії та Південо-Африканській Республіці.

У коментарі ТСН.ua лікар Рівненської обласної дитячої лікарні Павло Сільковський розповів, що мутація коронавірусу була прогнозованою і в цьому немає нічого дивного, а страх людей перед новою недугою “підігрівають” науковці. 

Тим часом ВООЗ заявила, що COVID-19 мутує повільніше за сезонний грип.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *