Новорічна програма під час пандемії: скільки коштує привітання Діда Мороза з негативним ПЛР-тестом

Коронавірус

Для українських Миколайчиків і Санта-Клаусів свята у цьому році видалися невеселі. Через пандемію в гості їх запрошують у рази рідше, а більшість клієнтів вимагають свіжий тест на коронавірус. Тому новорічні посланці освоюють онлайн дзвінки. Ціна на них у Києві стартує від 1000 гривень. Візит наживо обійдеться ще дорожче. У ніч 31 грудня вартість особистого привітання від Діда Мороза доходить до 10 тисяч гривень.

Чи носять Морози і Снігуроньки маски і що змінилося у новорічній програмі – йдеться 28 грудня у сюжеті ТСН.16:45.

Святкування триває 15 хвилин і обмежене групами по десяти дітей, які чекають на господаря резиденції на ВДНГ у Києві. До гостей підходять лише ельфи у масках, а Санта-Клаус з відкритим обличчям тримається по той бік двометрового столу.

“Я звик, щоб діти сиділи у мене на колінцях і замовляли свої побажання на вушко. Передати “болячку” не хочеться, тому дотримуємося дистанції”, – каже Санта.

А от Володимир працює Дідом Морозом вже 20 років. Цьогоріч за Снігуроньку взяв доньку, але замовлень дуже мало. Мама Сніжани довго вагалася, чи запрошувати чужого дідуся:

“Був страх, що Дід Мороз може коронавірус принести”. 

Володимир каже: йому не потрібна маска, адже має докази того, що “бонусів до мішка з подарунками” не приніс:

“Я здав аналіз, він у мене негативний. Це для особливо вибагливих, щоб показати”.

У відділенні дитячої онкології Охматдиту медичні маски були обов’язковими і до пандемії. Семирічний Даня не сумнівається, що Санта-Клаусу маска потрібна:

“Щоб також не захворіти, тому що він проходить у всьому світі”.

Замаскований Дід Мороз заходив у гості і до ТСН. Живе спілкування для нього цьогоріч – рідкість:

“Оце тільки телеканал 1+1 Діда Мороза попросив вдягти маску”, – зазначає гість.

Нагадаємо, що скандальному капелюху з новорічної ялинки в Києві знайшли нове застосування. Нині до капелюха стоїть довга черга охочих з ним сфотографуватися. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *